sobota, 31 maja 2014

Recenzja książki "Zdrowie ze smakiem"Książka kucharska "Zdrowie ze smakiem" zawiera przepisy blogerów inspirowane Olejami Świata.
Oprócz przepisów można w niej znaleźć komentarze dietetyków, rady doświadczonych kucharzy, a także garść wiedzy, co i dlaczego warto jeść. 
Książka została bardzo starannie wydana, zawiera ponad 50 przepisów polskich blogerów. Każdy przepis jest dokładnie i prosto opisany, dlatego przygotowanie dań nie sprawi problemu nawet początkującym.
Zaproponowane przepisy udowadniają, że zdrowe odżywianie jest smaczne i nie musi od razu wiązać się z żywieniową rewolucją oraz szeregiem wyrzeczeń.
Publikacja jest w twardej okładce, bogata w piękne ilustracje, 152 strony. 
Więcej informacji o książce: http://olejeswiata.pl/ksiazka-kucharska/

Każdy przepis zawiera krótki opis jego autora oraz link do bloga kulinarnego, dzięki czemu można poszerzyć zasób swojej książki kucharskiej. Wśród przepisów znajduje się również jeden mojego autorstwa, na "Dyniowy krem z nutą egzotyki".


Książkę obecnie można zakupić przez Internet http://oleofarm24.pl/pol_m_Inne-174.html w ciekawej cenie promocyjnej. A już nie długo na blogu konkurs, w którym do wygrania będą trzy takie książeczki !


1 komentarze:

anka skakanka pisze...

Ojojoj no to bardzo się cieszę na tą książeczke bo wyglada baardzo apetycznie:)

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ
Na zamówienie

Videoprzepis

Top Blogi