poniedziałek, 28 września 2015

Polagra Gastro 2015 - Targi Poznańskie

 
 
Tegoroczne targi POLAGRA GASTRO nie tylko oferowały bogatą ekspozycję nowoczesnych sprzętów dla profesjonalnych kuchni, ale także wyjątkowe wydarzenia kulinarne, m.in. Master Class Show, Live cooking z firmą Hendi, pokazy cukiernicze, konkurs Kulinarnego Pucharu Polski, który prowadziła Monika Richardson.
 
 
Po raz pierwszy stworzono Culinary Bloger Zone, dzięki czemu blogerzy kulinarni, w tym ja :) mogli otrzymać zaproszenie na targi, aby poszerzyć swoją wiedzę i poznać ciekawych ludzi z branży kulinarnej.
 
 
Miłym zaskoczeniem było spotkanie z wybitnym szefem kuchni i założycielem Akademii kulinarnej - Kurtem Schellerem. Po krótkiej  rozmowie muszę stwierdzić, że telewizja nie do końca oddaje tak miłej i ciekawej osobowości jaką posiada Scheller.
 
 
 
Nie rozpisując się stwierdzam, że wypad na targi przerósł moje oczekiwania, gdyż nie spodziewałam się, że będę miała okazje spróbować tak cudownych dań i zobaczyć pracę profesjonalistów oraz sprzęt gastronomiczny z najwyższej pułki.
 
Szczerze polecam i myślę, że w przyszłym roku zajrzę tam ponownie.
Więcej informacji tutaj.
 
 

4 komentarze:

Karmel-itka pisze...

miałam iść, ale praca nie pozwoliła. Szkoda :(

engliszisizi pisze...

Zazdroszczę takiego spotkania ! Targi muszą dawać mnóstwo inspiracji, a właściwie to, co znalazło się tam na stołach :)

Aleksandra K pisze...

Zadroszczę bycia na Targach, musiało to wszystko wyglądać genialnie ;)

http://savemydayaleksandraklisko.blogspot.com

Ana76 pisze...

Efektowne pyszności. Lalka w sukience z szynki, swietna:) Słodkości bardzo kuszące. Może kiedyś takie targi zrobią w moim mieście:) pozdrawiam

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ
Na zamówienie

Videoprzepis

Top Blogi