sobota, 29 czerwca 2013

Ekologiczne czyszczenie - czyścik Svinto


SVINTO - rewelacyjny czyścik ekologicznyInformacje: Svinto przeznaczone jest do czyszczenia wszelkich powierzchni nawet tych szczególnie zabrudzonych. Czyścik można używać do przypalonych garnków, płyt kuchennych, wnętrz kuchenek, zlewozmywaków ze stali nierdzewnej i kompozytowych, żelazek, kabin prysznicowych, armatury, stalowych krawędzi nart, drewnianych tarasów, kijów golfowych itp. Świetnie usuwa kamień, czyści i nie rysuje.

Sposób użycia: Oderwać kawałek czyścika Svinto. Następnie zwilżyć wodą, lekko go wycisnąć i czyścić wraz z powstałą pianą. Stosować do uzyskania zamierzonego efektu. Svinto nie powinno być używane do metali miękkich, np. aluminium. Jeśli nie ma pewności rodzaju tworzywa, spróbować na małej jego powierzchni. Następnie wytrzeć ją do sucha. Jeśli nie widać przeciwwskazań to przystąpić do właściwego czyszczenia.

Skład: wełna stalowa, mydło 15-30%, soda kalcynowana, gliceryna

Opinia "Pokochaj gotowanie": Czyścik wygląda dość kontrowersyjnie - na początku myślałam zwykły druciak, jednak po jego użyciu zmieniłam zdanie. Jest rewelacyjny, nie trzeba używać dodatkowych środków czystości, a zwłaszcza szkodliwych detergentów, by pozbyć się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Przetestowałam go najpierw na moim czajniku. Pewnie nie jedna osoba ma z tym problem, że podczas smażenia na kuchence tłuszcz pryska i osadza się na pobliskim sprzęcie m.in. na czajniku. Tłuszcz, gdy wyschnie jest trudny do usunięcia, jednak ekologiczny czyścik dał sobie z tym radę. Poniżej zdjęcia przed i po czyszczeniu.


Stosowałam go również do czyszczenia kuchenki, kabiny prysznicowej i także mnie nie zawiódł. Zawarte w nim mydło oparte jest na naturalnych i biologicznych komponentach, co powoduje, że jest biodegradowalne. Nie podrażnia skóry.

Czyścik jest bardzo wydajny, niewielkim kawałkiem można wyczyścić bardzo dużą powierzchnie, w dodatku jest w przystępnej cenie. Można go nabyć: http://allegro.pl/listing/listing.php?string=svinto lub http://www.amstools.pl/produkty/svinto.html

Polecam!

1 komentarze:

Unknown pisze...

DZISIAJ UŻYŁAM CZYŚCIKA.REWELACJA, CZYŚCIŁAM GARNKI ZE STARYMI ZABRUDZENIAMI SZOK NIE MOGŁAM UWIERZYĆ, ŻE TAK TO DZIAŁA. POLECAM

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ
Na zamówienie

Videoprzepis

Top Blogi