Skłaniki:
- 1/2 szklanki mąki pszennej
- 1/2 szklanki mąki pełnoziarnistej
- 1 szklanka otrębów owsianych
- 1 łyżeczka proszku o pieczenia
- 2 jajka
- 1 szklanka maślanki
- olej do smażenia
Sposób przygotowania:
1. Jajka łączymy z maślanką, następnie dodajemy sypkie produkty i dokładnie mieszamy. Odkładamy na kilka minut.
2. Na małej ilości oleju smażymy na złoty kolor placuszki. Podajemy z cukrem i owocami.

Świetne pancakesy Ci wyszły! ; )
OdpowiedzUsuńSuper przepis!
Pancakes to zdecydowanie najlepsza propozycja na śniadanie, czy deser. Wyglądają wręcz idealnie!
OdpowiedzUsuńI już mam pomysł na dzisiejszy deser:)
OdpowiedzUsuńWow :) imprezy dla firm powinny takie cudeńka serwować! (a nie same chrupki i ogórki kiszone :/)
OdpowiedzUsuńMi jakoś zawsze mało puszyste pancakesy wychodziły i przestałam robić :/
OdpowiedzUsuńŚwietne, muszę spróbować :)
OdpowiedzUsuń