- 300g mąki pszennej
- 3 jajka
- 300ml mleka
- 100g płatków owsianych
- 300ml oleju
- 150g cukru
- 1 łyżeczka proszku do pieczenia
- 1/2 łyżeczki sody
- 70g gorzkiej czekolady
Sposób przygotowania:
1. Jajka miksujemy z mlekiem i olejem, następnie dodajemy mąkę wymieszaną z cukrem, płatkami owsianymi, proszkiem do pieczenia i sodą.
2. Na końcu mieszamy z posiekaną czekoladą. Ciasto przekładamy do formy na muffiny wyłożonej papilotkami i pieczemy ok. 20 min. w 180 stopniach.
Inspiracja:2laskiwanilii


Cudownie to wygląda! :) Zapraszam na swój blog kulinarny! :) https://jaglusia.wordpress.com/
OdpowiedzUsuńPysznie wyglądają :)
OdpowiedzUsuńPiękne! Czym robisz zdjęcia? Ja ostatnio gotuję z www.kcalmar.com. Też fajne te zdjęcia robią... SUper, zazdroszczę wam talentu!
OdpowiedzUsuń